Latviski | По-русски
info tālr. +371 65 229 471
  Par mums

Civilizētajās valstīs metāla utilizācija ar tā otrreizējās pārstrādes palīdzību sen sniedz jūtamu ieguldījumu rūpniecības augšanā ne tikai pateicoties savai lielai nozīmei ekonomikai, bet arī ekoloģiskas situācijas saglabāšanai un tās uzlabošanai. Mūsu kompānija cenšas virzīties uz priekšu kopā ar laiku un sekmēt šī svarīgā un nepieciešamā virziena attīstību Latvijā. Mūsu darbības efektivitātes paaugstināšanai mēs cenšamies izmantot tikai pašas progresīvākās tehnoloģijas, kuru realizācija ir iespējama ar mūsu kompānijas kvalitatīva un mūsdienīga aprīkojuma palīdzību.

Apzinoties visu mūsu darba sociālo nozīmību no ekoloģijas redzes punkta, mēs cenšamies pozicionēt darbu ar melniem metāllūžņiem ne tikai kā biznesu, bet arī kā savu ieguldījumu dabas saglabāšanā. Tā kā mūsu kompānijas darba pieredze ir krājusies vairāku gadu laikā, pastāvīgi pilnveidojoties, mēs nepārspīlējot lepojamies ar mūsu sniegtajiem  pakalpojumiem un garantējam to kvalitāti.

Papildus augstvērtīgai tehnikai, kas specializējas uz jebkādu konstrukciju un personīgo brīvo darba laukumu profesionālo demontāžu, mūsu kompānija pievērš paaugstinātu uzmanību cilvēciskam faktoram, pieņemot savā štatā demontāžas, metālkonstrukciju eksportēšanas un to novērtēšanas speciālistus.

Lai sadarbība ar klientiem būtu īpaši labvēlīga  abām iesaistītām pusēm, mēs cenšamies ieviest jaunu tehnoloģiju sasniegumus, paaugstinot servisa un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Saprotot ražošanas un aprīkojuma kvalitātes svarīgumu, mūsu kompānija ir pārliecināta par cilvēku attiecību sevišķu svarīgumu. Tāpēc tiekšanās pie konstruktīva dialoga ieņem nozīmīgas pozīcijas ne tikai savstarpējās attiecībās ar klientiem, bet arī paša kolektīva vidū. Līdzīga pieeja ļauj sasniegt vislabākos rezultātus darbā. Saprotot, ka melnie metāllūžņi dod iespēju nopelnīt, mēs atbrīvojam jūs no problēmām, kas ir saistītas ar tā demontāžu. Mēs nopirksim no jums lūžņus, izvedīsim to ar personīgās tehnikas palīdzību, dodot iespēju tikai saņemt peļņu bez liekām rūpēm.

Ražošanas laukumu vēsture fotogrāfijās: